Váš košík je prázdný
Reference SOŠ a SOU Čakovice

SOŠ a SOU Čakovice

SOŠ a SOU v Čakovicích zřízené přímo hlavním městem Prahou se řadí mezi přední gastronomické školy v Praze. Aby se studenti se zaměřením na gastronomii mohli skvěle připravit na své povolání, paní ředitelka se na nás po doporučení dlouholetým odborníkem ve stravování obrátila s prosbou o vybavení kuchyně a my jsme ji rádi vyhověli.

Studenti nyní připravují pokrmy na:

  • × konvektomatu RATIONAL SCC 101
  • Elektrické fritéze BERTOS ME9F18-8M, 2 × 18 l
  • 2x multifunkční pánvi VCC 112 L, 25 + 25 l a VCC 112 T, 14 + 14 l
  • Multifunkční pánvi VCC 211

S přípravou pokrmů jim také pomáhá univerzální kuchyňský robot ALBA, RE-22 a škrabka brambor z nerezu SKBZ 40/N. Všechno špinavé nádobí následně umyjí v průběžné myčce HD 130 PREMIUM HR/DA.

Do školní jídelny jsme dodali ještě 2 kusy výdejních oken s nerezovými parapety.

„S firmou MASO·PROFIT spolupracujeme již řadu let. Nejvíce spokojeni jsme s elektrickou multifunkční sklopnou pánví RATIONAL VCC, která nám šetří nejen náklady, ale i čas při přípravě pokrmů, dále poté s konvektomatem Rational CombiMaster, “ uvádí paní ředitelka.

„Firmu MASO·PROFIT doporučujeme i ostatním zákazníkům. Vždy se snaží zajistit veškeré naše požadavky, ať už se týkají dodání nových zařízení, servisu nebo reklamací. Vše je obratem řešeno profesionálním přístupem a s ochotou vyřešit všechna přání a požadavky, v co nejkratší době k naší spokojenosti,“ říká na závěr paní ředitelka.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace