Váš košík je prázdný
Reference Nowaco market Praha

Nowaco market Praha

Nově otevřená prodejna Nowaco market na Havlíčkově ulici u Masarykova Nádraží je v prostorách bývalého lahůdkářství U Linků, které v Praze fungovalo již od roku 1911.

V podnikové prodejně firmy Bidvest je široký sortiment potravin jako čerstvé i mražené ryby, česká zvěřina, irské a americké hovězí maso, uzeniny, sýry z Itálie a Francie, dále těstoviny a vybrané lahůdky.

Firma Masoprofit vybavovala interiéry prodejny dle návrhu prof. Ing. arch. Ivana Kroupy. V prodejně převažují materiály jako nerez, dřevo, Barrisol a litý beton. Dodaná chladící technika, nerezový nábytek, inventář
a technika nezbytná při prodeji čerstvých potravin splňuje náročné požadavky na design a kvalitu zpracování jednotlivých zařízení.

Dodaná chladící technika od Criocabin je složena z linie statického a ventilovaného pultu EBONY (4,6 m)
na čerstvé ryby, zvěřinu a pultu na uzeniny a lahůdky EBONY (4 m).

Samoobslužná chladící technika se skládá z 5 m linie ESPRIT a 5,6 m dlouhé přístěnné vitríny ETHOS, která je zasazena do stěny. V zadní části prodejny je dvojice dlouhých mrazících van (3,8 m) na mražené výrobky.

Zakázkový nerezový nábytek je vyrobený s ohledem na materiály a design chladících pultů tak, aby nenarušoval vzhled prodejny. Skládá se z nerezového pokladního pultu, zápultí v úseku čerstvého masa
a uzenin s vychlazovanými stoly (4,7 m), dvojdřezem a řeznickým špalkem.

Prodejna je vybavena profesionální technikou pro porcování a balení. Na linii s vychlazovaným stolem stojí automatický nářezový stroj Graef VA 802 a v zázemí ruční Graef EURO 2720 s teflonovým nožem na krájení sýrů, doplněný vakuovou baličkou Henkelman.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace