Tefcold Skříň chadicí pultová na láhve nerez BHC200X1
Doprava zdarma
Není skladem
Kód produktu: 6120817
Značka: Tefcold
Zeptejte se AI
  • praktický úložný prostor na láhve a plechovky
  • nízká spotřeba energie
  • nerezová ocel pro snadné čištění a údržbu
  • statické chlazení
  • automatické odmrazování
  • jako příslušenství je k dispozici otvírák na láhve
Celý popis
Technické parametry
Napájení:
230 V/1N/50 Hz
Příkon:
200 W
Šířka:
2005 mm
Hloubka:
565 mm
Výška:
930 mm
Hmotnost:
101 kg
Chladivo:
R600a
Energetická třída:
C
Kapacita:
429 l
Klimatická třída [EN441]:
4
Ovládání:
mechanické
Osvětlení:
ne
Roční spotřeba energie:
1248 kWh
Teplota:
+2 / +8 °C