Váš košík je prázdný
Reference Bombay Express

Bombay Express

Fanoušci zdravého a chutného jídla si Bombay food express v Praze zamilují. Tento oblíbený indický fastfood otevřený v roce 2013 s pobočkami v centru Černý Most, OC Galerie Butovice, Atriu Flora, centru Chodov, Quadriu a Vodičkově se zaměřuje především na jídla ze severní části Indie, nezapomíná ale ani na pokrmy z dalších regionů. Z Bombay food express menu si vyberou jak vegetariáni, tak masotariáni (milovníci masa – pozn. firmy MASO·PROFIT).

„Provoz v jednotkách obchodních center byl vždy zcela vybydlený po původních uživatelích. Ze všeho nejdříve tedy museli do práce nastoupit stavební projektanti, gastro projektanti, následně se musely vypracovat návrhy projektů na vzduchotechniku, truhlařinu, osvětlení a polep, atd… Osloven firmou ohledně vypracování návrhu jsem byl v roce 2014. Ve stejném roce jsme také zrealizovali první pobočku, a sice v obchodním centru Flora. Zákazník na mě dostal kladné reference za úspěšnou realizaci Bageterie Boulevard,“ uvádí Ludvík Pastorek, náš projektový manažer z Prahy.

S přípravou chutných jídel a uchovávání potravin na pěti pobočkách, kromě té ve Vodičkově ulici, pomáhají stroje a zařízení dodaná od nás.

Dodaná zařízení

Mezi nejvyužívanější zařízení k přípravě čerstvých pokrmů patří konvektomat RATIONAL CombiMaster Plus 101. Neméně důležitou roli plní i 3× pojízdná vodní lázeň typu MBB 2 GN 1/1, MBBP 4 GN 1/1 a BMF 1/1 ET, teplá vodní lázeň 5× 1/1 a plynový sporák Bertos G9F4M, na kterém se chutné pokrmy připravují.

Teplá polévka je podávána tradičně z pětilitrového kotlíku. S nápoji a specialitou lassi pomůže mixér Karmeb a svoji funkci splní i profesionální mikrovlnná trouba Samsung CM-1919.

Dále jsme dodávali:

  • Elektrickou fritézu Bertos E7F18-4M
  • Chlazenou vanu
  • Chladicí skříň SAVE 161SS
  • Změkčovač vody AS-1500
  • Vanu chlazenou, přefukovanou
  • Mrazicí skříň SAVE 121SS
  • Myčku černého nádobí Kromo KP 152E plus
  • Výrobník ledu NTF SL-90-A

Firma MASO·PROFIT do fastfoodu také dodávala regály, police a další drobné příslušenství.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace