Váš košík je prázdný
Reference Nowaco market Kralupy

Nowaco market Kralupy

Dlouhodobá spolupráce společností MASO-PROFIT a Bidvest vedla v průběhu jednoho roku k realizaci dvou prodejen pod obchodní značkou NOWACO market. První prodejna byla otevřená v Praze, Havlíčkové ulici v červnu 2014 a druhá prodejna (tak zvaně podniková) byla otevřená v říjnu 2014 v Kralupech nad Vltavou vedle výrobního areálu Bidvest.

Spolupráce na projektu probíhala již od začátku velmi intenzivně. To vedlo k dokonalé souhře mezi projektantem stavby, stavební firmou a dodavatelem technologie firmou MASO-PROFIT. Díky tomu jsme mohli zrealizovat ideálně řešenou dispozici novostavby s požadavkem na nejlepší pracovní prostředí, tok surovin
a konečný vzhled celé prodejny.

Výsledný projekt a architektonické stavební řešení vzniklo podle návrhu renomovaného architekta prof. Ing. arch. Ivana Kroupy. V prodejně převažují materiály jako nerez, dřevo, Barrisol a litý beton. Dodaná chladící technika, nerezový nábytek, inventář a potřeby nezbytné pro prodej čerstvých potravin splňují náročné požadavky na design i kvalitu.

Dodaná technologie od firmy MASO-PROFIT vytváří v kombinaci s moderními materiály a jednoduchou dispozicí jedinečné prodejní prostředí. Technologie prodejny se skládá z chladících prodejních pultů CRIOCABIN, model EVODUE, a to konkrétně z linie statického a ventilovaného pultu délky 2,6 m na čerstvé ryby, zvěřinu, pultu délky 2,6 m na lahůdky a uzeniny a čelního pultu délky 3,1 m na maso a vedle stojících neutrálních pultů pro výdej a pokladny. Sestava těchto pultů tvoří základní prodejní ostrov, který doplňují po stranách umístěné mrazící vany OSCARTIELLE, model MINI COLONIA ( 2x 3,7 m) a vysoké mrazící a chladící zdvojené vitríny OSCARTIELLE, model BRIONI (2 x 3,8 m).

Zázemí prodejny tvoří mrazící a chladicí boxy a kompletně vybavené přípravny, sklady.

Prodejna je dále vybavena profesionální technikou pro porcování a balení. Na zakázkově vyrobených nerezových stolech zápultí stojí automatický nářezový stroj, vakuová balička, balička ryb ...

V podnikové prodejně firmy NOWACO market naleznete široký sortiment potravin jako čerstvé i mražené ryby, českou zvěřinu, irské a americké hovězí maso, uzeniny, sýry z Itálie a Francie, dále těstoviny a vybrané lahůdky.

Zpět do referencí