Váš košík je prázdný
Reference Penzion Atelier

Penzion Atelier

Filipova Huť je bezpochyby jedním z nejkrásnějších obydlených míst v malebné šumavské přírodě. Právě tam se nachází Atelier Filipova Huť, kde se každý návštěvník na vlastní kůži přesvědčí o působení genia loci. Aby si rekreanti kromě okouzlující přírody, úchvatných západů slunce a komfortního ubytování skutečně přišli na své i co se stravy týká, majitelé tohoto penzionu se rozhodli rozšířit své kuchyňské vybavení.

„Firmu MASO·PROFIT jsme oslovili na základě doporučení a vynikajících referencí,“ uvádí majitel Atelieru Filipova Huť.

Na základě poptávky jsme vypracovali v září roku 2018 nabídku a v listopadu 2018 jsme začali s vybavováním.

V kuchyni, kam jsme zařízení dodávali, nyní pomáhá:

  • Kuchyňský indukční sporák GORENJE, EIT 6351 XPD
  • Myčka nádobí SILANOS, N700F DIGIT2

Aby bylo nádobí a kuchyňské příslušenství kam ukládat a na čem pokrmy připravovat, bylo nezbytné dodat i nerezový nábytek.


„Zařízení jsou velice kvalitně provedena. Zejména oceňuji perfektní a profesionální spolupráci na přípravě a realizaci projektu s Ing. Pokludou a Ing. Dvořákem (zaměstnanci firmy MASO·PROFIT – pozn. firmy) a Vaší realizační montážní skupinou. Zcela jistě doporučuji a budu doporučovat firmu MASO·PROFIT i dalším zákazníkům,“ dodává majitel Atelieru Filipova Huť. 

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace