Váš košík je prázdný
Reference Rancherské speciality z Jestřebic

Rancherské speciality z Jestřebic

Výrobna

Ranč v Jestřebicích je jedinečný nejen svým umístěním v malebné přírodě v okrese Benešov,
ale také provedením ve stylu dřevěné chaty a svými specialitami, které jsou prostě neodolatelné. Kromě výrobny a prodejny v Jestřebicích majitel vlastní ještě dva bufety, a sice ve Vlašimi a v Benešově. Vznik ranče je opředen podivuhodným příběhem. Jeho majitel vlastnící firmu zaměřenou na informační technologii si po svezení na koni oblíbil rančerský život natolik, že se rozhodl ranč koupit.

„Koupil jsem ranč a chtěl jsem tam udělat penzion pro lidi, ale vedle v areálu chtěli udělat bioplynku. Tak jsem koupil i ten areál a řešil jsem, co s ním budu dělat. Zeptal jsem se svého známého, co nám vyřizuje dotace na pozemky, jestli na něco dávají dotace, aby došlo k využití alespoň části areálu a začal se trochu dávat dohromady, protože byl v hrozném stavu,“ říká majitel Ranče v Jestřebicích.

„Pověděl mi, že dotace dávají na masné výrobky, no tak mu povídám, a to bych dělal jako co? On mi odpověděl, že bych dělal špekáčky, načež jsem mu řekl, že to jsem ještě nedělal,“ uvádí majitel ranče na vysvětlenou, jak vznikly Rancherské speciality.

Vybavovali jsme

Do výroby masných specialit veškerý personál, který je převážně složen z přátel a známých uvedl náš technolog, Antonín Čech, který vše pečlivě s trpělivostí a ochotou předvedl a vysvětlil.

„Místo prošlo rekonstrukcí a my jsme následně dodávali kompletní vybavení,“ říká náš obchodní zástupce z Prahy, Lukáš Hájek.

Vzhledem k tomu, že jsme výrobnu v Jestřebích vybavovali opravdu velkým množstvím zařízení, uvádíme zde ta nejpodstatnější.

 • Kutr Seydelmann K 60 AC8
 • Řezačka masa AD 114
 • 3 udírna BASTRAMAT 851 C-TF
 • Zrací jednotka BASTRA KDG 64
 • 2masírka VAKONA ESK 220 STL
 • Nastřikovačka VAKONA PI-17V
 • Konvetomat RATIONAL SCC 201

„Firmu MASO·PROFIT jsme oslovili díky tomu, že jsme s vašimi produkty a službami byli spokojeni již z minulé spolupráce. Spokojeni jsme se všemi zařízeními od vás, hodně zajímavá jsou zařízení RATIONAL. Stroje naprosto splnily naše očekávání. Většinu zařízení bych doporučil ostatním zákazníkům a to proto, že jim zajistí větší efektivitu a přidanou hodnotu. Firmu MASO·PROFIT doporučuji ostatním zákazníkům, neboť nám vždy se vším pomohla a navrhla dobré řešení,“ dodává majitel ranče v Jestřebicích.

Kuchyně

„Místo prošlo rekonstrukcí a my jsme následně dodávali kompletní vybavení,“ říká náš obchodní zástupce z Prahy, Lukáš Hájek.

V kuchyni momentálně nejvíce práci usnadňuje:

 • Konvektomat RATIOANAL SCC 201
 • Multifunkční pánev VCC 311
 • Varný kotel CAPIC 150 l
 • Fritéza CAPIC

Prodejny

Majitel ranče a výrobny v Jestřebicích, kde se vyrábějí výtečné Rancherské speciality, vlastní také prodejnu a dva bufety, a sice ve Vlašimi a v Benešově, kde svým zákazníkům nabízí chutná jídla z masa odebíraného z výběrových chovů.

„Jedna z nejdůležitějších částí při výrobě našich produktů je výběr vhodného masa. Spokojíme se jen s tím nejlepším, protože na konci je pro nás ta nejdůležitější věc ze všech, a sice zákazník. Používáme tak výhradně kvalitní české maso od farmářů z České Sibiře a okolí,“ uvádí majitel Rancherských specialit

Dodaná zařízení

Do bufetu ve Vlašimi jsme jako hlavní zařízení dodali konvektomat RATIONAL SCC 101 a dále prodejní pulty CRIOCABIN ERGO. Tyto zmíněné pulty jsme dodávali také do prodejny v Jestřebicích
a v Benešově.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace