Váš košík je prázdný
Reference Řeznictví U Dolejších

Řeznictví U Dolejších

Nová prodejna vznikala v přízemí nového bytového domu na frekventovaném náměstí v Dobříši. Zadání projektu bylo navrhnout a vybavit novou prodejnu masa a uzenin.

Během tvorby prvních návrhů proběhlo rozmístění zařízení do interiéru v několika variantách. Jako nejlepší vyšla varianta s 10 m linií sestavy pultů Criocabin se dvěma rohy a teplým úsekem.

Dominantou každého řeznictví jsou chladící pulty a vitríny pro prezentaci sortimentu. Výběr padl na hranaté chladící pulty Criocabin EBONY. Pulty lze objednat jak ve statické, tak ventilované verzi.
Výhoda statických pultů je, že potraviny, zejména maso a masné výrobky v nich, neosychají a zůstávají déle čerstvé a atraktivní na pohled. Do zázemí prodejny byl také namontován chladící box Criocabin EASY P
s oknem do prodejny.

 "Na noc není potřeba pulty vyklízet, ale stačí použít noční zákryt a ráno začít prodávat bez zdlouhavého stěhování masa sem a tam."

O nasvícení sortimentu masa, pečiva a dalších produktů byly použity profesionální podstropní retailová světla. Prodejna je v zápultí vybavena chladícími stoly EDESA, dvěma vitrínami pro doplňkový prodej
a úsekem na pečivo.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace