Váš košík je prázdný
Reference Řeznictví U Motyčků

Řeznictví U Motyčků

Prodejna Řeznictví a uzenářství U Motyčků v Jičíně je vybaveno ventilovanými chladícími řeznickými pulty
na maso Oscartielle s rohovým modulem. Linie pultů je zakončená vyhřívaným pultem pro sortiment teplého bufetu jako jsou pečená kolena, sekaná, steaky a přílohy.

Největším pomocníkem je automatický nářezový stroj Graef VA 802 a manuální Graef EURO 3000, oba slouží k přípravě krájeného sortimentu přímo na prodejně.

Zápultí tvoří nerezové skříňky doplněné o porcovací část se špalkem a porcovací deskou a prosklenou chlazenou vitrínu na uzeniny, ideálně vystavené ve výšce očí zákazníka.
Trvanlivé salámy jsou vyvěšené na konzoli vedle skříňky s doplňkovým sortimentem pečiva a nápojů.

Pobočka Nový Bydžov

Činnost prodejny, výrobny i bourárny Řeznictví a Uzenářství U Motyčků byl zahájen v roce 2004 v Novém Bydžově. Celá provozovna prošla rekonstrukcí a byla námi vybavena dle veterinárních požadavků v listopadu roku 2018. Realizace se uskutečnila ve velice krátkém čase, během pouhých 10 dní.

U Motyčků najdete maso a uzeniny jen té nejvyšší jakosti. Uzeniny a maso jsou připravovány a chlazeny v následujících námi dodaných zařízeních.

  • Prodejních pultech Criocabin ERGO
  • Přístěnných chladicích vitrínách
  • Zrací prosklené lednici
  • Automatickém nářezovém stroji GRAEF VA 802 CERA 3
  • Nářezovém stroji EURO 3000 PROFI
  • Řezačce a pile

Zápultí jsme poté vybavovali nerezovým nábytkem, včetně chladicích stolů Asber typu GTN. Z drobného inventáře jsme dodávali nerezové tácy.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace