Váš košík je prázdný
Reference Salad Box

Salad Box

Restaurace Salad Box v Praze, na Chodově, je mezi zákazníky vyhlášena pro své čerstvé suroviny, chutné kombinace ingrediencí v salátech, polévkách, wrapech, grilovaných menu, dezertech a fresh juicech či smoothie.

„Ohledně návrhu projekce jsme byli osloveni v srpnu roku 2017 a po vypracování návrhu jsme se samotnou realizací začali o dva měsíce později,“ říká Pavel Tomandl, náš projektový manažer z Prahy.

Zařízení, která jsme dodávali

Naházet ovoce, pomixovat a vytvořit osvěžující fresh juice, tak přesně s tím pomůže mixér X-TREME MX1200XTPEE 1,4 litrů. Potom stačí už jen přidat led z výrobníku ledu NTF SL-50-A a dílo je dokonáno. Je libo smoothie? Od toho tu je výrobník a vířič chlazených nápojů C-2S. Zeleninu na salát nakrouhá krouhač zeleniny a sýrů MKZ-30 a na kontaktním grilu Fiamma GR 4.1 L mezitím připravíme grilované maso. Voilà a jídlo je hotové!

Čím jiným jsme vybavovali?

  • Chladicím stolem Asber GTP-7-135-20 s agregátem vpravo
  • Plotnou Fiamma EGP15.8 M
  • Vodní lázní GN 3 × 1/1 
  • Digestoří NOP-2
  • Chladicí skříní SAVE 161SS
  • × stolem z nerezové oceli 

Do drobného inventáře, který jsme do restaurace Salad Box dodávali patří nádoba 2 l s víkem a nožem, Remida SP-A nerezová, 2× kotlík elektrický SB-10S z nerezové oceli, elektrický vařič rýže RC-10 a indukční vařič 3400 W.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace