Váš košík je prázdný
Reference Těšínské jatky

Těšínské jatky

Nová prodejna Slezských uzenin vznikla v prostorách bývalé autodílny ve Zlíně. Vlastní jatky a masná výroba odlišují firmu od konkurence čerstvostí a především kvalitou nabízeného sortimentu masa a masných výrobků.

Maso a uzeniny jsou vystaveno v hranatých pultech ENIXE od firmy Criocabin, linie chlazených pultů je dlouhá asi 10,5 m.

Díky strategickému umístění prodejny v blízkosti administrativních budov je důležitou součástí sortimentu jídlo teplého bufetu vařené na konvektomatu Rational SCC přímo v prodejně. V zakázkové výdejní linii je zabudován ohřívač talířů a teplá vodní lázeň pro několik gastro nádob na výdej teplých jídel. V čele linie je chlazený pult se zeleninovými saláty.

V zápultí teplého bufetu je udržovací skříň Moduline, která díky šetrnému statickému ohřevu udrží jídlo teplé, šťavnaté a připravené k výdeji.

Zázemí prodejny je vybavenou průchozí myčkou nádobí Silanos a velkým trojitým chladícím boxem.

Výrobna

Takto velký provoz, jakým Těšínská jatka jsou, potřebuje stroje, které s provozem pomohou. Naprostým základem je bezpochyby podniková dráha L 7 200 metrů dlouhá. Mezi další nezbytná zařízení patří:

 • Míchačka s řezací hlavou MRG 1300
 • Překlapěč sloupový fixovaný ke stroji
 • × konvektomat RATIONAL SCC 61
 • Myčka A670PS PD/PB 400 V
 • × myčka NE 1000/PD
 • Myčka DUPLA 50TD/DDE/PS/FS
 • Digestoř ND-02-11/22 + REM10A, ND-02-11/12 + REM10A, ND-02-11/20 + REM10A

„S firmou MASO·PROFIT spolupracujeme dlouhodobě. Nakupujeme jak vybavení do masné výroby, tak vybavení do prodejen. Nejvíce spokojeni jsme s konvektomaty RATIONAL. Používáme je jak ve výrobě, tak v kuchyních na prodejnách. Jsme také velice spokojeni s míchačkou s řezací hlavou,“ uvádí majitel Těšínských jatek.

Pro snadné naporcování masa jsme také dodávali automatický nářezový stroj VA 802-400 V, a 2 nářezové stroje EURO 2720-400 V. S uchováním surovin v chladu pomáhají 2 lednice SGD-300 sklo/rám a 2 chladicí skříně ACO 050 376 l a ACO 055 266 l. Práci s porcováním masa značně usnadní chladicí stůl TP7-180-30DS se dřezem a TP7-135-12D S také se dřezem.

Pomáhají i další zařízení:

 • × balička na misky T190
 • × sporák el. AEH210 2×3 kW
 • × zásobník ohřevný HSH051E 230 V
 • Dráha podn. L = 7 200 mm

„Firmu MASO·PROFIT doporučuji ostatním zákazníkům především pro velmi dobrou úroveň komunikace a servisu. Ze zařízení bych doporučil především míchačku s řezací hlavou, neboť s ní došlo ke zlepšení kvality a úrovně standardu u masných výrobků oproti starším strojům a zkrácení výrobních časů. Navíc se velice snadno obsluhuje,“ dodává majitel jatek v Českém Těšíně.

Zpět do referencí

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace