HENDI Kotlík na polévku UNIQ, 8L, Červená, 220-240V/500W
Doprava zdarma
Novinka
+7
Skladem 4 ks
18. 5. u vás
Ihned k odběru na 1 prodejně
Férová cena
Našli jste někde lepší cenu?
Kontaktujte nás a cenu dorovnáme.
Kód produktu: 8711369860571
Značka: HENDI
Zeptejte se AI
Řada UNIQ nabízí výběr produktů pro moderní bufet, catering, restaurace a hotelový průmysl.
Oceňovaná kolekce, kterou navrhl holandský designér Robert Bronwasser.
Spojuje moderní design s vysoce kvalitním řemeslným zpracováním.
Nadčasová barevná paleta, která doplňuje prezentaci jídla a nápojů na bufetech.
Jeho jedinečná konstrukce a pozornost k detailům z něj činí poutavý doplněk každého bufetu.
Tělo je vyrobeno z polypropylenu odolného vůči vysokým teplotám.
Odnímatelná 8litrová nádoba na polévku vyrobená z nerezové oceli 18/8 se snadno čistí.
Víko z tvrzeného skla s izolovanou rukojetí, výřezem na naběračku a hliníkovým závěsem.
Integrovaný držák karet na víku pro jmenovky výrobků.
Poslední nastavení teploty se uloží do paměti a zvolí se při každém zapnutí.
Teplotu lze nastavit od 35 do 85 °C po krocích po 1 °C.
Nádoba na vodu je vyražena maximální plnicí čárou, což znamená ≈1,5 l.
Není určena k vaření, pouze k udržování tepla.
Celý popis
Technické parametry
Napájení:
230 V/1N/50 Hz
Příkon:
500 W
Šířka:
405 mm
Hloubka:
365 mm
Výška:
325 mm
Hmotnost:
4.76 kg
Barva:
červená
Objem:
8 l
Průměr nádoby:
365 mm